Span Oü tegutseb aastast 2009 ning põhineb Eesti kapitalil. Põhitegevusena oleme keskendunud mustast metallist ehitusdetailide valmistamisele. Tootmine asub Uuemõisa alevik, Ridala vallas, Lääne maakonnas.

Klientidega suhtlemisel oleme avatud, paindlikke lahendusi pakkuv ja usaldusväärne partner – alates läbirääkimistest, kvaliteetse materjali valikust kuni tarneaja kindluse tagamiseni. Väärtustame kõrgelt kokkulepitud lubadusi ning peame kinni lubatud tööde lõpptähtaegadest. Tuginedes nendele põhimõtetele loome soodsad eeldused pikaajaliseks koostööks klientidega.

Meie eesmärgiks on pakkuda parimat tootmislahendust Läänemaal ning lähima 5 aasta arvestuses tõusta arvestatavaks ettevõtteks ehitusmetalldetailide tootjaks Põhjamaades. Oleme valmis selleks panustama oma parimad teadmised, investeerima tootmisprotsesside efektiivsusesse ning olema oma töötajatele parim tööandja.

Meie missiooniks on pakkuda kliendile alati parimaid tootmislahendusi, alates projekteerimis lahendustest kuni võimaliku toodangu paigalduseni välja. Tagame sellega kindla kvaliteedi ning usalduse oma klientide seas.

Meie visiooniks on olla eelistatuim ja usaldusväärne partner ehitusettevõtetele nii Eestis ning lähitulevikus Põhjamaades, pakkudes teenust läbi kvaliteetse toodangu.

span-taust-980lai