AHTI LEPPIK


Juhatuse liige, tegevjuht
Pilvelahendused suurklientidele, Microsoft, SAM

TAIVO REMMELGAS


Juhatuse liige
Pilvelahendused suurklientidele

TARVO JÕESTE


Tootejuht
Andmehaldus- ja turvalahendused, Veritas, Symantec, TrendMicro

KADI LAITAMM


Kliendihaldur
Pilvelahendused haridusasutustele, Microsoft, aSc Timetables

KRISTE KRAFFT


Kliendihaldur
Pilvelahendused, Adobe, Microsoft, Symantec

KELLY KIVISTIK


Müügiassistent

ALARI LAHT


Tehniline konsultant
O365, IoT, Azure, SAM, tehniline konsultatsioon

EGLE KOITMAA


Kliendihaldur
Lapsehoolduspuhkusel

GT TARKVARA

GT Tarkvara on asutatud 1997.a. GT Tarkvara on Eesti suurim tarkvara- ja sellega seotud teenuste pakkuja Eestis, kelle eesmärgiks on abistada kliente parimate tarkvaralahenduste valikul, hankimisel, juurutamisel ja haldamisel. GT Tarkvara aitab oma klientidel digitaliseerida tänaseid äriprotsesse ja leiab selle elluviimiseks kõige efektiivsemad lahendused.

GT Tarkvara on sertifitseeritud partneriks paljudele juhtivatele tarkvaratootjatele maailmas (Microsoft, Adobe, Veritas, Citrix, VMware, Broadcom, TrendMicro, Corel, Veeam, HCL, IBM, aSc Timetables jpt). Omades üle kahekümmne viie aastast kogemust, omab GT Tarkvara meeskond väga põhjalikke teadmisi ja laialdasi kogemusi. GT Tarkvara pakub klientidele lisaks laiatarbe-, turva- ja spetsiaaltarkvara müügi ka paigaldamis- ja seadistamisteenuseid, tarkvara haldamise teenuseid, konsultatsioone ja koolitusi.

GT Tarkvara tegeleb järjepidevalt töötajate täiendõppega pidevalt uuenevas toote- ja teenustevaldkonnas, mistõttu suudame pakkuda oma klientidele kindlustunnet ning professionaalseid teenuseid.